LIVE TEXT Hermannstadt - CFR Cluj, în ultimul meci al etapei a 18-a

Por um escritor misterioso

Descrição

Hermannstadt și CFR Cluj încheie etapa a 18-a din Liga 1. Meciul dintre cele două echipe se dispută luni, de la ora 20:30, la Mediaș.
LIVE TEXT  Hermannstadt - CFR Cluj, în ultimul meci al etapei a 18-a
3 fotbaliști, OUT de la CFR Cluj în perioada de mercato din iarnă! O uriașă dezamăgire - Eurosport
Hermannstadt - CFR Cluj 1-3 » Presiune pe FCSB! Campioana revine de la 0-1 și se impune la Mediaș » Cum arată clasamentul
Alhassan și Balaure aduc o nouă victorie sibienilor! FC Hermannstadt trece de Unirea Constanţa, la Techirghiol, și are punctaj maxim după primele două etape
CFR Cluj 1-0 Hermannstad, BESTIA Vinicius il salveaza pe Petrescu! CFR, CHIN TERIBIL! Fortes putea egala in minutul 94, la singura faza de gol a lui Hermannstadt
Echipa etapei a 18-a din SuperLigă: numele care s-au făcut remarcate
MECI AMICAL CFR Cluj - FC Hermannstadt 3-2
Surpriza la Cluj Napoca, FCSB și-a luat revanșa pentru meciul din tur
FC Hermannstadt - CFR Cluj 1-0, în etapa 15 din SuperLiga. Deziluzie „vișinie” la Sibiu. Măldărășanu urcă pe 4, Mandorlini ratează locul 1. Clasamentul la finalul turului
FC Hermannstadt - FC Botoșani 1-1, Oaspeții obțin un punct în minutele de prelungiri
Amicale de iarnă în SuperLiga. CFR Cluj, 2-2 cu Heidenheim în ultimul meci din Spania
Hermannstadt - Universitatea Craiova 2-1. Sibienii au obținut o victorie nesperată și au urcat pe loc de playoff
Hermannstadt - CFR Cluj 1-0. Neguţ a produs surpriza! CFR s-a încurcat şi a ratat şansa să îi sufle primul loc FCSB-ului - Antena Sport
Rapid București - CFR Cluj 3-1, Show în Giulești și trei puncte importante pentru trupa lui Bergodi