CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1. Sibienii au dat lovitura pe terenul campioanei în minutul 90+4

Por um escritor misterioso

Descrição

Meciul dintre CFR Cluj și Hermannstadt s-a încheiat cu victoria sibienilor, scor 0-1.
CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1. Sibienii au dat lovitura pe terenul  campioanei în minutul 90+4
CFR Cluj - Hermannstadt 0-1. Surpriză uriașă la finalul anului în Superliga
LIVE VIDEO Hermannstadt - CFR Cluj, în direct la Prima Sport 2, luni, de la 21:00. Echipele probabile
VIDEO ǀ Petrolul – Hermannstadt 0-0, sibienii nu au profitat de omul în plus. Accidentare groaznică în tabăra oaspeţilor
CFR 1907 FC HERMANNSTADT – CFR CLUJ 1-1
VIDEO Fotbal: FC Hermannstadt a încheiat turul Superligii pe locul 4, după 1-0 cu CFR Cluj
FC Hermannstadt - CFR Cluj 1-0, Ardelenii ratează șansa de a trece pe prima poziție
CFR Cluj 1-0 Hermannstad, BESTIA Vinicius il salveaza pe Petrescu! CFR, CHIN TERIBIL! Fortes putea egala in minutul 94, la singura faza de gol a lui Hermannstadt
FC Hermannstadt, singura echipă neînvinsă din Superligă! Daniel Paraschiv, gol de 3 puncte în penultimul minut, la Pitești, Sport
de por adulto (o preço varia de acordo com o tamanho do grupo)