HNL: Hajduk je slavio pred gotovo 33 tisuće gledatelja na Poljudu –

Por um escritor misterioso

Descrição

U posljednjoj utakmici 2. kola HNL-a Hajduk je kao domaćin svladao Rijeku sa 1-0 (0-0). Strijelac jedinog gola u utakmici koju je na Poljudu pratilo 32.584 gledatelja bio je Rokas Pukštas u 50. minuti. Prvo poluvrijeme nije donijelo previše uzbuđenja iako se već u 2. minuti tresao okvir gola. Fruk je oteo loptu Krovinoviću na […]
Remi na 'maglovitom' Poljudu: Torcida aktivirala dimnu zavjesu i dva puta prekinula utakmicu
Poljud slavi: Hajduk pokazao splitski dišpet, Portugalci su pali rezultatom 3-1
Sportske novosti - Veliki pothvat Livaje u finišu sezone. Posljednji kome je ovo pošlo za rukom bio je Mario Mandžukić
Uživo: Istra-Hajduk
Hajduk uvjerljiv protiv Varaždina - HRT
Povijest Dinamo Zagreb
Poljud opet rasprodan: Splićani imaju više gledatelja kao ostala tri kluba 'velike četvorke' zajedno - Večernji.hr
Slobodna Dalmacija - MARIĆ I POMOĆNIK DOBRO OBAVILI POSAO Hajduk i Split remizirali (VIDEO, FOTO)
SuperSport - UTAKMICA L.A. Rams – New England Patriots
VIDEO Kakva senzacija! Istra u velikoj drami srušila Hajduk na Poljudu (0:1) - Večernji.hr
FOTO Torcida poslala poruku podrške Boysima. Ostatak Poljuda zviždao i skandirao uvrede - Večernji.hr
ANKETA Dinamo ili Hajduk - tko će slaviti u današnjem vječnom derbiju na Maksimiru? - Večernji.hr
Sportske novosti - VIDEO: Hajduk slavio i povećao vodstvo na ljestvici, Livaja u Puli stavio 'točku na i
de por adulto (o preço varia de acordo com o tamanho do grupo)