FC Hermannstadt, victorie la Iași cu 3 la 1: Dublă pentru Balaure

Por um escritor misterioso

Descrição

Echipa de fotbal FC Hermannstadt a reușit prima victorie din această ediție de campionat, învingând în deplasare pe Poli Iași cu scorul de la 3 la 1. Primele două goluri ale sibienilor
ACTUALIZARE) FC Hermannstadt pierde acasă, cu campioana Farul, la debutul în noul sezon, Sport
FC Hermannstadt - Poli Iaşi. Omogenitate vs entuziasm - Avancronică - LPF
FC Hermannstadt - Politehnica Iași 0-0, în etapa 17 din SuperLiga. Final dramatic, cu penalty ratat în prelungiri. Clasamentul actualizat
FCSB - FC Hermannstadt 2-2, Final pe Arena Națională. Vicecampioana salvează un punct din confruntarea cu sibienii
🔴LIVE🔴 REACTIONEZ LA POLI IASI - AFC HERMANNSTADT !!
VIDEO Hermannstadt - CFR Cluj 2-3. Victorie importantă pentru campioana României. Meci presărat cu erori de ambele părţi
Hermannstadt - Poli Iași au remizat, 0-0, în primul meci al rundei 17 din Superligă Hermannstadt - Poli Iasi, LIVE pe , ora 17:30. Cele două echipe visează la playoff - Playsport
FC Hermannstadt a ratat victoria cu Poli Iaşi. Petrişor Petrescu a ratat un penalty în ultimile minute de joc
FC Hermannstadt - UTA 2-1, în etapa 3 din SuperLiga. Măldărășanu trece peste Rapid
FC Hermannstadt a obținut victoria în duelul cu CFR Cluj și urcă pe locul 4 în
ReporterIS - Poli Iași, înfrângere pe teren propriu cu FC Hermannstadt, în Superligă: 1 - 3 (VIDEO)
de por adulto (o preço varia de acordo com o tamanho do grupo)